fbpx
 

Fotovoltaika

Ponúkame rýchle, cenovo dostupné a profesionálne služby leteckých inšpekcií solárnych panelov na zvýšenie výkonu a zníženie nákladov

Inšpekcia solárnych
panelov zo vzduchu

Väčšina inšpekcií solárnych panelov na Slovensku sa dnes vykonáva ručne/zo zeme. Zamestnanci často vykonávajú inšpekciu niekoľko dní pomocou senzorov na kontrolu každého panelu a jeho výkonu. Tento proces je časovo náročný, kvôli čomu sa zväčša nevykonáva v potrebnom rozsahu.
Letecká inšpekcia umožňuje spoločnostiam, ktoré vlastnia, spravujú alebo udržiavajú solárne panely rýchlo a presne vyhodnotiť výkonnosť jednotlivých panelov a identifikovať defekty. Bez potreby dodatočnej inšpekcie zo zeme.

Presné a precízne dáta sú otázkou pár dní. Vďaka rýchlej kontrole môžete inšpekcie vykonávať častejšie ako kedykoľvek predtým.
Inšpekcia solárnych panelov

FOTOVOLTAIKAKvalitná detekcia

UMELÁ INTELIGENCIA
Na leteckých záberoch detegujeme defekty za pomoci umelej inteligencie. Aj vďaka tomu môžme garantovať vyššiu presnosť ako bežné inšpekcie.
REPORT NA MIERU
Výstup z inšpekcie zákazník obdrží vo forme detailného reportu upraveného na mieru. Vďaka nemu je možné rýchlo a s ľahkosťou lokalizovať poškodené panely.

Príklady defektov,
ktoré dokážeme zachytiť

Článok

Článok

Skupina článkov

Skupina článkov

Praskliny

PrasklinyZnečistenie

Znečistenie

String

String